Yeni Eğitim ve Öğretim Yılı Hayırlı Olsun

Değerli Veliler;

İyi yetişmiş bir nesil, ülkemizin en önemli sermayesidir. Toplumumuzun kalkınması, refah seviyesinin yükselmesi, sosyal ve kültürel yönden gelişmesi eğitimle mümkündür. Bu nedenle gençlerimizin vatanını, milletini seven, bilinçli, milli ve manevi değerlerine bağlı, evrensel konuları takip eden, doğru düşünüp sağlıklı kararlar veren bireyler olarak yetişmesi bizlerin en büyük isteği ve beklentisidir. Bu ortak amacı gerçekleştirmede sizlerin görevi öğrencinize, okulunuza sahip çıkmak ve onları desteklemek, öğrencinizin okulunu, öğretmenlerini ziyaret ederek onlarla alakadar olmak, onların yalnızca öğretim yönünden değil,eğitim yönünden de gelişmesi için imkanlarınızı aktif olarak kullanmak olmalıdır.

Ülkemizin geleceği, geleceğimizin güvencesi siz Sevgili Öğrencilerimiz,

Yeni bir eğitim ve öğretim yılına başlamanın sevinci ve heyecanı içerisindesiniz. Sizlerin sevincini ve heyecanını paylaşıyorum. Sizler okula bilgilenmek, paylaşmayı, saygıyı, sevgiyi, arkadaşlık duygularınızı pekiştirmek ve ailesine, toplumuna, ülkesine faydalı bireyler olabilmek için geliyorsunuz. Okulunuzda öğretmenlerinizin rehberliğinde öğrendiğiniz bilgiler yanında, oynayacağınız oyunlar ve söyleyeceğiniz şarkılarla hoşça vakit geçirecek, ortak sevinçler paylaşacaksınız. Okullar eğitim ve öğretim yuvası olarak; dünyayı, bilimi, gelişmeyi öğretirler. Beşikten mezara kadar ilim öğrenen, araştıran, öğrenmeyi bilen, bilgiye ulaşabilen, soru sorabilen, paylaşan, iletişim becerisine sahip, teknolojiyi kullanabilen bireyler olarak yetişmeniz bizler için önem arz etmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle 2013–2014 eğitim-öğretim yılının sevgili öğrencilerimize ve ailelerine, saygıdeğer idareci ve öğretmenlerimize hayırlı olmasını diliyor, başarı dileklerimizi ve sevgilerimizi sunuyoruz.

DURALI MAH DER YÖNETİM KURULU

Beğen ve Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir